велику частину життя, людина проводить спілкуючись. на життєвій дорозі людини, зустрічаються різні люди і відповідно цьому, різні стосунки. але все таки в перебігу життя у людини має бути той, з ким він проводить прольшую частину. звідси і слідує ця фраза - "з ким поведешся, того і наберешся! ". адже дійсно, спілкуючись з людьми, ми дізнаємося про багато що, і беремо для себе якісь приклади, або навики. спілкуючись з людиною, можна, того не помічаючи набратися від нього, того, чого він навіть не хоче.
Ответ дал: Гость
нажаль зараз я не маю можливосьтi зупинити пидвищиня цiн чи голод
деяких мiст в звяску з катастрофами. та посадити дерево,чи намагатись
тримати природу в чистоти я можу, така невелика моiй краiни не всим буде помитна.хоч вона не велика та
Популярные вопросы