кожна людина мріє здобути гарну професію,стати успішною,досягти чогось у житті.а для цього треба докласти неабияких зусиль.навчаючись ми створюємо наше майбутнє.і яким воно буде успішним чи ні залежить тільки від нас.для того щоб отримати спеціальність у вищому навчальному закладі треба добре вчитись у школі.
отже,знання-це багатство,яке ніхто не зможе в нас забрати.маючи такий скарб,ми зможемо досягти успіхів у житті.
Ответ дал: Гость
так я підтримую думку м.рильського тому, що потрібно любити природу не для того щоб тобі було від цього добре. потрібно її цінувати, любити щоб вона процвітала.
не важливо скільки дітей навчається в школі, важливий їхній рівень знань. будь яка школа не зможе прославитися кількістю учнів.
Популярные вопросы