на мою думку «екологія мови» –це наука про середовище мови і процеси, які відбуваються в ній, про взаємодію розмовної і літературної української мови. як відомо, наша мова – одна з «спадкоємців» старослов’янської, «церковнослов’янської», яку нині вживають тільки при проведенні православних богослужінь. з плином часу процеси, що змінили старослов’янську мову на українську, стали менш помітними, і простежуються тільки фахівцями в області мови. мова жива, поки в ній відбуваються мовні процеси, вона розвивається, спрощується, багато явищ в ній розчиняються, і вона живе! якщо мова не розвивається, вона вмирає, виходить з ужитку, як, наприклад, латинь, і далі на ній можуть говорити тільки маленькі групи людей, використовуючи її як мову профессіоналізмів в своїй сфері.
объяснение:
Спасибо
Ответ дал: Гость
один за всіх і всі за одного
вважається, що найважливішими у житті є повага і дружба, підтримка і відчуття необхідності. і на наступному прикладі я спробує це довести. одного разу я пішов подивитися на змагання каратистів, що проходили у районному спортивному комплексі. у змаганнях приймало участь близько 20 команд з усієї області. мені все було цікаве, але більш за все мене порадувала взаємопідтримка між членами однієї команди. хоча спорт це і жорсткий, але людські якості бійців, такі як доброта, готовність прийти на , щира радість за перемогу та підтримка у випадку поразки - дуже розвинені у спортсменів.
мою увагу пригорнула одна команда, спортсмени якої завжди були разом і голосно вболівали один за одного. і я не здивувався, що ця команда посіла перше місце за кількістю отриманих нагород. адже в перемозі кожного з них - є заслуга спортсменів всієї команди.
Ответ дал: Гость
це значе те якщо хтось цурается рідної мови,рідний чи навіть друзів той не поважае сам себе і просто боїться про них розказати чи показати бо в них є недоліки
Популярные вопросы