надвечір ясне небо потемнішало.зашуміли віти дерев.налетів вітер.солнце яскраво освітило будинки,а небо все темнішало.ось уже і сонче сховалось за важкими хмарами.спалахнула блискавка,десь дуже близько прокотився грім.перша важка капля впала на асфальт.вітер раптово ущух,полетів далі.а по будинках залопотіли крокидовгожданного дощу!
Ответ дал: Гость
що я можу зробити для рідної мови? це питпння задає собі кожен з нас. ми українці! горда нація! насамперед ми повинні спілкуватися рідною мовою.не вживати жарогонізмів,а насамперед вульгаризмів! давайте поважати рідну мову! нажаль це все ,що ми можемо зробити.та давайте йти вперед!
Популярные вопросы