мене звати наталка. мені десять років, я навчаюсь у четвертому класі. родина у мене невеличка - я, мама і татусь. мою маму звуть (вставь ім'я мами), вона працює вчителем у школі. більш за все матуся полюбляє вирощувати квіти - вона їх пересаджує, поливає, вносить добрива. за це квіти їй віддячують й пишно цвітуть. мій тато, (вставь ім'я батька), працює водієм тролейбуса. у вільний час він любить ходити на полювання з рудим спаніелем чапіком. ми з татом завжди ємо матусі по господарству, а потім всі разом їдимо до лісу і там відпочиваємо. у нас дуже дружна сім'я.
Ответ дал: Гость
словосполучення: припав до гриви, круто злетів, темної хвилі, злетів на гребінь.
ротний - підмет вираж. іменником
припав - присудок вираж. дієсловом
до гриви - додаток вираж. іменником з прийменником
коня - додаток вираж. іменником
і - сполучник
круто - обставина вираж. прислівником
злетів - присудок вираж. дієсловом
на гребінь - обставина вираж. іменникомз прийменником
темної - означення вираж. прикметником
хвилі - додаток вираж. іменником
Ответ дал: Гость
еоретически существующие моральные ценности, система аксиологических максим, содержание которых не связано непосредственно с конкретным периодом развития общества или конкретной этнической традицией, но, наполняясь в каждой социокультурной традиции собственным конкретным смыслом воспроизводится, тем не менее, в любом типе культуры в качестве ценности. (см. также моральный абсолютизм).[1]возможно, одной из первых попыток внедрения общечеловеческих ценностей было написание и популяризация десяти заповедей, содержащих перечень правил иудейской, а в дальнейшем и христианской морали[2][3].фраза была введена в обиход политиком м. с. горбачёвым во время перестройки в противовес господствовавшей[источник не указан 76 дней] до этого в «классовой морали». бывший президент россии владимир путин на заседании государственного совета 26 декабря 2006 года [4] особо отметил, чтоидеологический вакуум, образовавшийся после крушения социалистической идеологии, заполняется и он обязательно будет заполнен. но будет заполнен либо экстремизмом, шовинизмом, разрушающим нас национализмом и национальной нетерпимостью, или при активной нашей поддержке общегуманистическими, общечеловеческими ценностями.так как в условиях современного мира никакое сообщество людей не существует изолированно от других, то для мирного сосуществования культур необходима некоторая общая система ценностей
Ответ дал: Гость
щоб повірити в добро, треба почати творити його.
треба тваринам. треба дорослим.
треба поступатися місцем старій людині. треба не ображати менших чи слабших. треба не давати списати, а сісти і розв'язати разом.
трема не ламати гілок дерев. треба взимку підгодовувати пташок. не ламати чужі речі і також не ламати свої. треба поважати труд батьків і всіх людей. не можна не слухатися а тимпаче грубіянити !
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Знайди займенники. найдите "займенники" в этом тексте. зарание .❤❤❤❤❤❤❤❤...
Популярные вопросы