вислів: "учитесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь". пояснення: мати щось своє, самобутнє - завжди добре. проте не варто відхрещуватись від чужого. наприклад, ми маємо гарну українську літературу. проте це не означає, що зарубіжна література є поганою. це "чужа" література, проте і у ній є чого навчитись. людина має сприймати і свої досягнення, і власного народу, і людей всього світу. це зробить її по-справжньому розумною та мудрою.
Спасибо
Ответ дал: Гость
якщо б я був інспектором даї, то старанно слідкував би за всіма учасниками руху. вчив би школярів та дорослих виконувати правила переходу проїзджої частини. водіям не дозволяв порушувати правил. на початку було б багато незадоволених, але потім вони б зрозуміли, що так дороги стали безпечнішими і штрафів на багато менше. я нізащо не брав би хабарів, бо тоді всі пригоди на моїй ділянці не давали б мені спокою. коли людина знає, що інколи можна порушувати правила, то вона починає це робити часто.
, я б зміг бути гарним інспектором даї.
Ответ дал: Гость
тисячі років може лежати в сухій землі зерно, та доторкнись його життєтворча крапля води — воно оживає. в усі часи вода перетворювала засушливі степи на плодотворні поля, а спекотні піски — в квітучі оазиси. світ походить від води — говорив фалес мілетський, один зі стародавніх мудреців. а й справді, історія землі — це перш за все історія води. у воді виникло життя. різноманітна і щедра, беззахисна і сильна, вода безперервно змінювала і змінює обличчя нашої планети. то тече в річках і океанах, то парою піднімається в хмари, то покриває водойми льодом. що ж таке вода? здається, простішого запитання не можна придумати, бо вода — це звичайна рідина, яка давно всім відома, а навколо стільки води, що про які дива можна говорити. постривайте, не поспішайте робити висновки, оскільки звичайна вода є надзвичайно цікавою, невідомою речовиною. вона заслуговує бути названою 8-м чудом світу. і сьогодні ми переконаємося в цьому.
Популярные вопросы