з самого раннього дитинства нас вчили шанувати старих людей,батьків. адже вони дали нам життя,ростили нас,виховували. діти завжди беруть приклад зі своїх батьків..я вважаю,як ми будемо ставитися до представників старшого покоління, так і наші діти будуть ставитися до нас. тож своє спокійне життя у старості людина забезпечує ще замолоду. тому шанувати батьків-святий обов`язок кожного.
Ответ дал: Гость
ідуть дві восьмикласниці додому,одна каже
-ішла я у школу і зачепила спідницю за гілку дерева
-так шкода спідниці
а одна бабуся каже тій дівчинці
-а чому спідниці шкода а не дерева
Ответ дал: Гость
1.великий константинополь, або царьград для київської русі, належить туреччині як стамбул
2.щонайдовшим містом європи є кривий ріг
3.я попросив віталія андрійовича змайструвати мені штучну ялинку, на що він відповів згодою
4.древній київ лежить на річці дніпро
5.самою озброєною державою на даний момент є сша
6.найвищою точкою карпат є гора говерла
Ответ дал: Гость
після грози повітря чисте, свіже. чується запах дощової води. з"являється веселка думається що я йду по ній. вона різнобарвна,гарна,чудова. наші предки думали що гроза це лихо. але це не так.всім подобається гроза навіть мені.
Популярные вопросы