навесні берези практично також, як і в інший час року. гілки у них ростуть високо (у зрілих стовбурів) і вони показують свою відмінність - білі стовбури з чорними смужками від розтріскалася кори. однак восени береза - золота від жовтого листя на ній, взимку - на ній зовсім листя вже нема, а лише порожні гілки, а ось навесні береза зачаровує своїми сережками і зеленим листям. нирки розпускаються і дрібні листочки так і просяться назовні. з розтріскалася кори тече сік - березовий - трохи солодкуватий від смаку дерева. береза немов плаче від зустрічі з весною - так вона її зустрічає.
Ответ дал: Гость
прежде всего речь может идти о птицах, которые уничтожают вредителей деревьев. конкретно можно описать дятла, который своим неустанным трудом деревьям избавиться от злейшего врага - короеда.
кроме того санитарами леса являются хищные животные, которые уничтожают больных и слабых животных, естественному отбору.
ну и конечно санитаром леса является человек. лесники проводят вырубку поврежденных деревьев, прореживают сильно заросшие участки, следят за состоянием леса и его обитателей и своевременно оказывают .
Ответ дал: Гость
по справжньому красива та людина, при погляді на якого, завмирає дихання, а серце починає битися злегка швидше. якщо мова йде про дівчину, то хлопець закохується з першого погляду в її гарні очі, гарну поставу, розумний погляд та безмежну щиру душу, і коли розмовляєш з нею, то це відчуття не пропадає! кожен рух вабить за кожне слово відгукується десь в серці, а від кожного дотику стає краса це не лише те що бачиш, але і те що при цьому відчуває у неї немає думки про те щоб закурити, або попити пива (чи гірше за горілку з друзями в забігайлі ось це краса! таку людину можна назвати красивою.
а взагалі, краса - це коли немає нічого коли кожна риса - це
Ответ дал: Гость
1. на відпочинку в лісі діти не повинні ламати кущі й дерева!
2. не можна у лісі смітити, або кидати якісь сторонні речі!
3. не слід ловити звірів.їх можна тільки фотографувати!
4. коли збираєшся додому не залишай після себе сміття!
5. коли знаходишся в лісі й збираєш гриби їх слід обрізати ножем!
6. листя можна підіймати з підлоги, але не зривати з дерев!
Популярные вопросы