наша планета кожен рік стає все гіршою та більш зруйнованою,і в цьому винні люди,адже ми не поважаємо нашу планету і самі її руйнуємо.
люди повинні підтримувати порядок в своїх містах,селах.
ми повинні прибирати та доглядати за природою,економити воду,менше забруднювати середовище,адже саме так ми збережемо нашу планету і ми станемо краще житти.я думаю ми всі прямо зараз будоме берегти нашу планету та її мешканців,тоді наше життя стане кращим.
гарній планеті-!
Спасибо
Ответ дал: Гость
сьогодні у мого друга сашка день народження. він запросив мене на святкування.
-добрий день,сашко! вітаютебе з днем народження, бажаютобі всього найкращого.
сашко подякував і провів мене у кімнату. там було багато гостей. тьотя таня принесла торт. за столом я поводився чемно.
Популярные вопросы