все життя людина повинна працювати. тільки праця дає суть життя на землі. добра праця дає користь людям які оточують нас.якби люди не працювали , то нічого не досягли б у світі.тому тільки працьовита людина гідна життя на землі. будеш сидіти склавши руки, нічого не вийде. праця- це наше життя.
Ответ дал: Гость
мені дуже подобаеться розмовляти з дідусем. він знае багато цікавогою ми з задоволенням проводимо разом вільний час. мій дідусь багато читае , тому завжди розповідае мені щось нове. я хочу бути такою , як мій дідусь.
Ответ дал: Гость
сиділа марійка за уроками та й замріялася : " от якби мені чарівну ручку, яка б вміла окрім виконування мого завдання, ще й вірші склададати. мама була би дуже задоволена. прийшла би вона з роботи, а усе вже зроблено, бо поки моя чарівна ручка робила уроки, я би з працею по дому: вимила би підлогу, посуд, нагодувала би нашу кицю мурку, та зробила улюблений матусін чай. а коли мама запитає мене, як я все встигла, я прочитаю найгарніший в світі вірш про неї. отож було би гарно! " марійка наче прокинулася від сну з посмішкою на "я ще маю час"-подумала вона. та взялася старанно виконувати уроки, потім - усе як в її мрії- матусі і зробила чай. а коли мама повернулася та запитала марусю хто це все зробив, донька згадала, що забула написати вірш, та просто вимовила: " я тебе кохаю, мамо! " а матуся сказала: я все бачу і без слів. дякую тобі! "
отож марійка вирішила, що може добре обійтись й без чарівної ручки.
Ответ дал: Гость
по справжньому красива та людина, при погляді на якого, завмирає дихання, а серце починає битися злегка швидше. якщо мова йде про дівчину, то хлопець закохується з першого погляду в її гарні очі, гарну поставу, розумний погляд та безмежну щиру душу, і коли розмовляєш з нею, то це відчуття не пропадає! кожен рух вабить за кожне слово відгукується десь в серці, а від кожного дотику стає краса це не лише те що бачиш, але і те що при цьому відчуває у неї немає думки про те щоб закурити, або попити пива (чи гірше за горілку з друзями в забігайлі ось це краса! таку людину можна назвати красивою.
а взагалі, краса - це коли немає нічого коли кожна риса - це
Популярные вопросы