1.слово. частина мови, її форма : тремтячи, дієслово, дієприслівник. 2.вид : недоконаний. 3. від перехідного чи неперехідного дієслова утворений : від неперехідного. 4. особливості написання : пишеться з "и" в кінці. 5.спосіб творення : суфіксальний. також потрібно визначити синтаксичну роль, тобто чим виступає в реченні. так як речення до уваги не представлено, то я не можу визначити синтаксичну роль.
Ответ дал: Гость
на сьогодні в інтернеті дуже багато сайтів, які містять розв’язані і завдання з усіх предметів шкільного курсу навчання. втому числі є і портали, в яких зібрані твори з українськой літератури чи твори з зарубіжної літератури. створючи свій сайт, на сторінках якого ви зараз знаходитесь, ми не переслідували ціль - розмістити в себе українські твори по всьому курсу шкільної програми. хоча в нас ви знайдете збірку найкращих учнівських і абітурієнтських творів. більше того ми не рекомендуємо вам бездумно списувати тексти творів, розміщених на нашому порталі. для вашого розвитку і в плані підготовки до підсумковой державной атестації з української чи зарубіжної літератури це абсолютно нічого не дасть.
ось чому, ми на відміну від своїх конкурентів на перше місце ставимо - спільну творчу співпрацю з своїми відвідувачами. для нас головне, не дати готовий текст твору, а спонукати кожного відвідувача нашого сайту до творчої праці, самоудосконалення. тільки такий підхід, на нашу думку дасть можливість кожному хто забажає навчитись писати українські твори на рівні, який відповідає всім вимогам написання письмових робіт з української літератури шкільного курсу.
Ответ дал: Гость
- добрий день тетяно сергіївна.
- добрий день ігор.
- як ваші справи?
- добре. навчаю 6 класс.
- чудово. як давно я вас не бачив. дуже сумував.
- так я теж тебе пам"ятаю. найкращого учня класу(вчителька усміхається)
- ось, це вам . за те що вивели мене в люди(студент усміхається і вручає квіти)
- гаразд. бувай ігор. заходь до нас.
- добре зайду. до побачення.
Ответ дал: Гость
був суботній ранок, батьків не було в дома. з кімнати вибіг мій маленький двоюрідній братик.
-мама сказала, що ти будеш сидіти зі мною, поки вини всі на линку,-пролепетав своїм беззубим ротиком донік.
я приречено подивилась на стелю. а як же похід в кіно з подругами? донік тим часом вже встиг скиніти зі столу мою улюблену шкатулку. я щоб хоч якось його зайняти дала молому свою стару розфарбовку. трирічній дитині нова забавка і він прийнявся до роботи.донік старанно вималбовував білку зеленим кольором. його не рівні штрихи робили її схожою на монстрика .потім він взявся за кота що виходив набагато краще кот був сірий і малий дуже старався підмальовуючи штришокдо штришка.але зовсім скоро йому набридла ця забавка і малий просто замалював все
Популярные вопросы