народ створив багато прислів'їв і приказок про важливість праці, одне з них - "маленька праця краща за велике безділля". я це розумію так, щоб щогось досягнути потрібно прикласти силу і руки, розум і бажання, а результат не забариться.
працюють не лише люди, а й тварини і комахи. маленька бджола важко трудиться, щоб зібрати нектар з квітів, щоб ми могли ласувати запашним медом. так і людині необхідно працювати, щоб чогось досягнути.
завжди пам'ятайте, що маленька праця краща за велике безділля, роботящі руки - гори вернуть.
Ответ дал: Гость
минуло тепле літо .сьогодні вже починається гроза. небо дивиться похмуро на землю, що вбралася у золоті шати. мабуть хоче вмити її. восени погода дуже мінлива. тільки зранку стало сонечко, обігріло все навкруги, та ось раптом поповзли сірі хмари. вони пливли низько і швидко затягли весь небосхил. почавсь дощ, гримав грім, спалахувала блискавка. дощ виливсь за кілька хвилин, хмари посвітлішали і поптливли далі. знову з"явилось сонечко. за осінній день погода так може мінятися багато разів. не дарма у нашого народу є прислів"я : "восени день блисне, а три кисне. в осінній час сім погод у нас: сіє, віє, крутить, мутить, припікає й поливає."
Ответ дал: Гость
ловиш гав-неуважний
не байдикувати-працювати
швиденько схаменутися-зібратися з думками
мов великий пан-хвалькуватий
пишно розлягся-гарно ліг
Ответ дал: Гость
віче - це словно не іншомовного походження, а чому, я тобі вже написала. : )
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Написати есе на тему "моє бачення сучасної школи" ...
Популярные вопросы