я її дуже люблю, тому що з приходом весни все оживає. на гілочках дерев з’являються листочки, пробиваються перші квітки – проліски. повітря стає теплим та лагідним. ночі коротші, а дні довші. все прокидається після довгої зимньої сплячки. як чудово прокидатися в ранці під спів веселих пташок.
я думаю, що всі люди на світі люблять весну. як чудово весною!
Ответ дал: Гость
а) узгодження.это точно
Ответ дал: Гость
коли я підходив до школи, то зрозумів, що знов запізнився на заняття.
дощ припинився, і сонце вийшло із-за хмар.
друзі сперечаються, але дружба не закінчується.
Ответ дал: Гость
у слові "смієшся" дійсно немає шиплячих приголосних, оскільки вимова звучить так: [см'ійес': а]
Популярные вопросы