так. у ночі там бувае так чудово,ричка як чорно-біла фарба.а коли наступае захід сонця вона здаеться найчарівнишим місцем на землі.спробуй уявіті це і ти зрозумиеш чому мені подобается там !
Ответ дал: Гость
чи любиш ти читати книжки
так, я люблю читати книжки. чому? для мене книжка - ще джерело інформації. читання приносить мені задоволення. я вважаю, що не буває не цікавих книжок, просто не завжди читач готовий до отримання тієї інформації, яка міститься в тій чи іншій книжці. що до мене, я люблю читати книжки про велику вітчизняну війну, але разом з тим, мені подобаються твори миколи трублаїні і олександра пушкіна. читаючи книжку, я занурююсь у вирій подій, переживаю, , знаходжу та кохаю разом з головним героєм. інколи, після того, як книжка прочитана, я намагаюсь побудувати свою сюжетну лінію. я замислююся над вчинками героїв і думаю, як би я вчинив на їх місці.
Популярные вопросы