- доброго дня! чи не підкажете ви, як дістатися острова хортиця?
- доброго! вам потрібно зараз сісти на маршрут №46, а далі спитаєте у водії. ви вперше у запоріжжі?
- так, це місто мені зовсім незнайоме. можливо, ви б порадили, що я маю ще обов'язково відвідати?
- так. сходіть ввечері на дніпрогес. він так чудово підсвічується. можете відвідати набережну, насолодитися чарівним заходом сонця. проте хортиця - колиска запоріжжя. то ж відправляйтесь туди, точно не єте.
- щиро дякую!
- ось і ваш автобус №46!
- ви такі люб'язні, дякую за !
Спасибо
Ответ дал: Гость
моя вулиця
я живу на і . недалеко від моєї вулиці знаходиться ліс. я вважаю , що мені дуже пощастило проживаючи саме на цій вулиці . не тільки тому що вона гарна і прибрана , а й тому що тут проживають найкращі люди- мої сусіди . серед них є і мої друзі та товариші.
живу я тут уже кілька років . за цей час я дізнався про різні історії ,які траплялися із цією вулицею. на вихідні я люблю погуляти у вуличному лісі .тепер цей ліс для мене став рідним!
Ответ дал: Гость
коле-дієслово, інфінітив - колоти, недоконаний вид, перехідне, дійсний спосіб, теперішній час, 3-я особа, однина, i дієвідміна, присудок.
Популярные вопросы