осінь – гарна пора та ностальгічна пора…пора світлого смутку, різнокольорового листя та дощу. я вважаю, що дощ – це просто неймовірна погода.можна комфортно влаштуватися на підвіконні, дивитися на сповзаючі по склу краплини і просто мріяти з чашкою запашного чаю.а можна вдягнутися, взяти парасольку та піти на прогулянку з друзями. сміятися та хлюпати по лужах.адже ми самі створюємо настрій, тому саме ми можемо створити «свій» дощ…
Спасибо
Ответ дал: Гость
тільки праця є людині жити. щоб чогось досягнути, потрібно трудитися. навіть маленька справа заслуговує уваги і може стати частинкою великої роботи. а безділля-це найбільша кара для людини. людина, яка сидить склавши руки, нічого не доб'ється в житті. з такими людьми не потрібно спілкуватися, а то сам станеш таким.
тому кожен має намагатися щось зробити і комусь .адже навіть маленька праця краща за велике безділля.
Популярные вопросы