[п и{е} ш у], [ б е с о д н' а], [ т р и{е} т о н]
Спасибо
Ответ дал: Гость
велику частину життя, людина проводить спілкуючись. на життєвій дорозі людини, зустрічаються різні люди і відповідно цьому, різні стосунки. але все таки в перебігу життя у людини має бути той, з ким він проводить прольшую частину. звідси і слідує ця фраза - "з ким поведешся, того і наберешся! ". адже дійсно, спілкуючись з людьми, ми дізнаємося про багато що, і беремо для себе якісь приклади, або навики. спілкуючись з людиною, можна, того не помічаючи набратися від нього, того, чого він навіть не хоче.
Ответ дал: Гость
настала весна. дерева вкрились бруньками.через декілько днів з'являться перши листочки. дуже гарно зустричають весну дерева, особливо березка.вона вділа свої светло-зелені шати й невеличкі сережкі. мені дуже подобается березка навесні. навесні поки ще не розпустилися листочки береза дає нам солодкий березовий сік, в народі его називають "плач берези". сік беріз, смачний і корисний, містить багато поживних речовин. за старих часів березовий сік збирали в спеціальні посудини з березовий кори.
Популярные вопросы