На мою думку це демонстрування сили, бо якщо ти слабкий духовно ти ніколи не зможеш нагрубити, а якщо ти сильний тобі не страшно буде отримати відповідь.
Спасибо
Ответ дал: Гость
Ядумаю, що треба жити тільки заради добра.краса і насолода чи швидкоплинна мить.тільки доброта в людині може замінити усі недоліки які в ній є.отже доброта в людині це краса і насолода одночасно.така істинна життя!
Ответ дал: Гость
на світанку-обст.,з"явилися-присудок.,козаки-підмет!
на світанку з`явилися козаки(просте,розповідне,неокличне,поширене,двоскладне,повне)козаки - козацький.
Популярные вопросы