Один скаже-а другий прикаже. яке прізвисько такий і чоловік. прехороший як дівка на виданні.
Спасибо
Ответ дал: Гость
батько і ненька для мене- це найрідніші люди на землі.я їх дуже люблю і поважаю.вони мої батькі ,які завжди прийдуть мені на ,тому я вважаю.що кожен з людей повинен поважати своїх батьків и піклуватися про них коли вони стануть старенькими,як вони піклувались о дітях коли вони були малі.батько і ненька працюють для того щоб ми могли вивчитися і стати гарними людьми,щоб вони могли пишатися в майбутньому нами.я дуже розумію тих дітей сиріт,які не мають батьків їм дуже важко в житті,вони одинокі на цьому світі без любові батька і ненькі.тому я вважаю,що їх треба поважати,цінити,любити і буде краща доля для нас."батька й неньку поважати_кращу долю мати".
Ответ дал: Гость
3. у магазині канстовари:
доброго дня!
доброго дня! щось мав підказати?
так. я б хотів зошит у клітинку та лінійку,і кулькуву річку.
Популярные вопросы