одного разу сергійко прийшов до школи в поганому настрою запитаю сусід чому в тебе поганий настрій сергій каже дуже багато є завдання контрольних обще дуже дуже дуже багато всього задали писати як це школа вже достала одного разу він писав контрольну і просто розірвав зошит на шматки тому що він не знав відповіді не готуватися нічого і сказав як це можливо знати все запитує він в свого сусіда по парті а він каже не знаю минуло два роки а сергій досі не знайшов відповіді на ці питання чому потрібно навчатися в школі чому потрібно виконати є завдання навіщо ходити до школи.
дуже швидко написала але треба поставити розділові знаки .
Спасибо
Ответ дал: Гость
колись я був уже на морі.так мені там дуже , а як море може не сподобатись? море - це ніби відображення неба,таке безкраєта мрійливе.воно захоплює тебе своєю природою.я люблю плавати в морі та гратися з хвилями.а вечорами прогулюватися по березі,слухати шепіт вітру,шум морських хвиль,та вдивлятися в сяйво зірок.прощаючись з морем я копійки,щоб повернутися до нього знов.це є така цікава традиція.
Популярные вопросы