я обрав(ла) саме місто тому, що воно є велике та дуже красиве. в моєму місті є велика ратуша на якій є превеликий годинник. також є фонтан на площі т.г. шевченка! в моєму місті є дуже багато вулиць та парків. в одному парку є дуже красиві дерева та пам'ятник і.я. франку він зроблений з бронзи. отже я зробив(ла) висновок що моє місто є найкращі всі гарні а моє найгарніше тому що я в ньому народився і живу.
Спасибо
Ответ дал: Гость
восени калиновий кущ дуже гарний. в нього зелені листочки.калинові плоди червоні ягоди. вони кислі.
Ответ дал: Гость
кожна людина мріє стати успішною,досягти успіхів у житті.для досягнення якихось вершин потрібно наполегливо вчитися.навчаючись ми самі створюємо своє майбутнє.і яким вно буде задежить тільки від нас.
тому для того,щоб досягти чогось в житті потрібно наполегливо вчитися.
Популярные вопросы