слово – це сила. слово – це зброя. могутність слів вражає. ними можна серйозно ранити або ж «подарувати путівку в щастя». слова – це реалізація наших думок. а думки матеріалізуються, тому варто позитивно мислити. слово – це чарівність, слово – це могутність . наша мова, слова, якими ми послуговуємось здатні бути різними. нерідко трапляється й таке, що людина не є дуже привабливою, але як тільки вона починає говорити, то вам хочеться її слухати, вам цікаво, ви більше не звертаєте увагу на зовнішність, а якщо й звертаєте, то починаєте віднаходити позитивні риси, ви починаєте помічати те, що раніше не помічали. хіба ж це не прекрасно? ми – це наші думки, ми – це наші розмови і дії. буває й інше: людина приваблива, словниковий запас не багатий, але її думки здатні зачарувати. такій людині варто більше працювати над собою. але все ж ми розуміємо, що внутрішній стержень є – це вже багато значить. якими ви бажаєте бути, чарівними, могутніми чи слабкими та кволими? краса і сила починаються з середини, тому думайте про, що говорите і говоріть те, що думаєте!
Спасибо
Ответ дал: Гость
холодний кінець зими сповіщає про теплий березень. чим холоднішим буде останній тиждень лютого, тим теплішим буде березень.
жовтень – батенько холодний, але листопад ще холодніший.
якщо взимку вітер подув з півночі — буде дуже холодно, а якщо зі сходу — то ще холодніше.
Ответ дал: Гость
винахідники можуть керуватися бажанням винайти або створити щось нове та краще, звичайним альтруїзмом або комерційними інтересами. винахід може бути і результатом комбінування цих мотиваційних факторів. однак незважаючи на фактори мотивації винахідника, без комерціалізації, тобто виробництва товарів та послуг із використанням винаходу, останній буде приречений на існування на рівні теоретичної розробки. з метою сприяння комерціалізації винахідники об'єднуються у асоціації, інноваційні центри та бізнес-інкубатори, що їм необхідне тренування підприємницьких здібностей, консультаційну та економічні ресурси, яких у приватних винахідників зазвичай недостатньо. дослідницькі центри великих корпорацій працюють за іншим принципом, вони наймають талановитих науковців, котрі мають винахідницький потенціал і забезпечують цих працівників регулярним прибутком в обмін на передачу усіх майнових прав на винахід.
Популярные вопросы