на мій погляд, добрий вчинок буде героїчним, коли людина, що робить цей вчинок, сама ризикує. рятуючи того, хто тоне, можна потонути і самому, а виносячи людей з палаючого будинку, ризикуєш отримати опіки, а то й загинути. саме тому рятувальників і пожежників називають людьми героїчних професій. під час другої світової війни деякі люди ризикували і ховали у себе єврейських дітей або поранених бійців, хоча за це могли бути розстріляними разом зі своїми родинами. тому коли люди, незважаючи на ризик, роблять такі вчинки, можуть називатися героями. для мене особисто, героєм є та людина, яка пожертвувала чимось важливим або навіть власним життям заради когось або чогось.
Спасибо
Ответ дал: Гость
найбільше мені подобається розмовляти з мамою. я дуже люблю її цікаві розповіді, адже вона дуже досвідчена, багато мандрувала. моя мама це також моя подруга. вона завжди дасть пораду,підтримає у важку хвилину.
в її розповідях є багато повчального та корисного.я не знаю більш такої людини як моя матуся.
Ответ дал: Гость
бути патріотом в своїй країні,це значить любити її! в який країні ти не жив би-памятай свою мову,звичаї,пісні закони країни в якій ти живеш.
Популярные вопросы