перед чалапав по дорозі. котик зранку умивався лапою. зелені насадження не зривати! фінансові документи зберігають три роки. іменник- це частина мови. оленка верещала на перерві.
Спасибо
Ответ дал: Гость
кожен народ, турбуючись про своє майбутнє, прагне передати наступним поколінням усі свої знання і досвід. тому звертаємося ми до фольклору, цієї мудрості народної, вчимося народним ремеслам. кожен вид народного мистецтва збагачує наших сучасників. а взагалі, нашому поколінню пощастило, бо живемо в цивілізованому світі, маємо безліч інформації про життя не тільки своєї держави, а і різних країн і народів. саме наявність різноманітної інформації дає змогу мені і моїм ровесникам займатись улюбленою справою, обирати собі заняття до смаку. мої батьки вважають, що дитина повинна сама обрати собі улюблену справу. а оскільки всі діти талановиті, то батьки повинні направити дитячі таланти в належному напрямку. змалечку я виявляв хист і до малювання, і до музики, і до спорту. тому батькам було дуже важко водити мене в ізостудії, музичні школи і в басейн одночасно. нарешті довелося обирати між трьома захопленнями. я не міг визначитися - і захопився технікою. у гуртку авіа - моделювання мені дуже . досвідчені керівники вчили нас проектувати і збирати авіамоделі. але я, на жаль, далі однієї моделі не пішов, більше розглядав моделі інших, ніж робив власні.
Ответ дал: Гость
однорідними називаються члени речення, тотожні за своєю семантико-синтаксичною функцією: вони пояснюють один і той самий член речення і виконують однакову синтаксичну функцію: щастя, радість, доброта прийшли тепер до кожної оселі ; пісня шириться, росте, розливається на вечірніх просторах (довж.);
однорідними можуть бути як головні, так і другорядні члени речення: ліси й садки укрились цвітом запашним (заб.); отже,роль однорідних членів речення в художній літературы дуже велика.якщо б не було однорідних членів реченя то читати художню літературу було б не цікаво.
Популярные вопросы