на зміну теплим, сонячним дням - тихо підкрадається чаклунка осінь. як справжня володарка починає господарювати у моєму саду. ось підрум'янила щічки яблукам, додала в палітру яскравих фарб і змінила зелений одяг дерев - на картатий. я люблю гуляти осіннім садом, його прохолодними, свіжими ранками, любуватися сріблястим мереживом павутини. вдихати запашний запах груш. ще трохи і під ногами зашелестить опале листя. тоді осінь змінить свій настрій. і з яскравої та усміхненої - стане сумною, заплаче .така вона несподівана, мінлива - осінь у моєму саду.
Спасибо
Ответ дал: Гость
звичайно вчитись потрібно! недарма наш народ склав так багато прислівїів на цю тему.
якщо ти добре навчаешся то це обовязково тобі в майбутньому.яку б професію ти не обрав, знання завжди .помиляються ті люди які зараз не навчаються, а бють байдики, вважаючи що вчитись не потрібно.запевняю вас вони про це ще пошкодують, адже знання- це сила, яку народ використовував ще здавна.
Ответ дал: Гость
лагидни слова роблять приятелив це означае що людям приемно з вами общатся а гостри слова ворогив це означае що погани слова чи матюки або ще щось роблять вашых найкращих друзив ворогами
Популярные вопросы