Кожна людина на світі не повинна знати скільки їй залишилося жити, напевно це правильне твердження. оскільки люди не прагнули б зробити собі карьеру ,завести сім"ю, або взагалі не прагнули жити. якщо б людина знала коли вона помре ,то вона б не хотіла нічого робити задля себе, задля свого життя. коли люди не знають коли настане цей день вони прагнуть щось змінити в своеєму житті, створити сім"ю, досягти чогось в цьому житті, тож я вважаю що люди не повинні знати скільки вони живуть.
Спасибо
Ответ дал: Гость
берёзы весной хорошеют.их посоревшие стволы наливаются белой краской. чёрные полосы становятся ярче. голые ветки покрываются сначало почками, а потом и ярко - зелёными листками. зимой и ранней весной видно было только посеревшие стволы и голые чёрные ветки, а теперь яркие краски весны украсили берёзки. издалека сразу можно понять, что это не какое-нибуть дерево,а именно берёза. по её белоснежным с чёрными полосами стволам и ярко зелёной кроне.=)
Популярные вопросы