гумористичне оголошення, яке починається словами "хто загубив": оголошення хто загубив щоденник у трамваї №25, прохання забрати його у депо. щоденник не підписаний, але завдяки великій кількості записів від вчителя відомо, що учень постійно запізнюється на всі уроки, галасує на заняттях та весь час розмовляє з сусідом по парті іваненко петром. телефон для довідок: 125635255.
Спасибо
Ответ дал: Гость
у дерева є коріння, якими воно міцно тримається на землі, а в людини є друзі, з якими вона пов'язана довгою і міцною дружбою. якщо у тебе багато друзів, то легше жити на світі. справжні друзі завжди прийдуть на в скрутну хвилину, дадуть добру пораду. друзям і важка робота під силу. недарма в народі кажуть: «не май сто рублів, а май сто друзів». адже в дружбі-велика сила. тож, якщо маєте поруч справжніх друзів - цінуйте їх і бережіть!
Ответ дал: Гость
«чи потрібно гарно вчитись, щоб досягти успіху у житті»
успіх – це розуміння моральне, соціальне, індивідуальне, духовне. і в кожному виді цього поняття ця ціль досягається мабуть по-різному. я змогла змінити в собі негативні риси і навчилась жити в злагоді з своєю совістю, , рідними і друзями. і зовсім неважливо яка я гарна учениця. якщо я прагну успіху у суспільстві – навчання це гарний стрибок в світ успішних, а далі розум відходить на другий план, а уміння «вижити з акулами бізнесу» не зважаючи на мораль, хоча і маючи уміння нестандартно мислити теж є. а от в плані духовному, не таке вже важливе 10 чи 5 ти маєш з предмета, а головне ти – людина з мораллю, честю, совістю - і тобі буде шана від людей і рідних .
Популярные вопросы