влітку наша родина інколи (часто) іздить на море. мені там дуже подобається.
море вражає своєю величчю. коли сонячна погода, воно добре і лагідне. але як же воно змінюється у негоду! величезні хвилі здіймаються на декілька метрів угору. а з кольором стає щось неймовірне. при невеликому штормі море стає різнобарвне. майже на горизонті воно темносинє, потім тонка смужка яскраво-бірюзового кольору, а до самого берегу - коричневе від глибинних водоростей.
мені подобається таке різне море : лагідне і загрозливе. я дуже хотів би і в цьому році поїхати до нього.
Ответ дал: Гость
у народі кажуть, що хто людям добра бажає, той і собі має. і це правда, адже людина, серце якої сповнене щирого добра та любові до ближнього, завжди знайде підтримку в інших людей. якщо тобі колись , або посприяли у якійсь справі, то ти пам'ятатимеш свого помічника. і у скрутні для нього години ти теж можеш йому . але варто пам'ятати, що добро повинно бути безкорисливим. лише у такому випадку людина матиме щастя та житиме в добрі та злагоді.
Популярные вопросы