Людська душа молодецька сильніша за всяку танкетку! була, єсть і буде! *** не з тієї пляшки наливаєте. п'єте ви, як бачу, жаль і скорботи. марно п'єте. це, хлопці, не ваші напої. це напої бабські. а воїну треба напитися зараз кріпкої ненависті до ворога та презирства до смерті. ото ваше вино. *** жаль підточує людину, мов та шашіль. перемагають горді, а не жаліслив
Спасибо
Ответ дал: Гость
зайцi приносять тiльки корiсть iх виращюють а потiм iдять я вражаю що це користь .потiм з мiха зайцiв роблять одях
Ответ дал: Гость
якби всі українці були як одна сім'я ми жили б мирно.в країні було б менше убивств, крадіжок, хуліганств, тероризму.люди б один одному , усім було б затишно.увесь український народ б жив як одна велика, дружня і щаслива сім'я, де завжди буде панувати спокій та раді!
Популярные вопросы