а ценность milan в том, что ты человек, что живешь, можешь ходить, говорить, любить, целоваться, ездить в гости, ходить на дискотеку, ну и много там еще. а была бы ты травой, росла где-нибудь в одном месте, не передвинуться, ни обнять другую травку, то пес на траву нассыт, то дядя вася ее покосит. никакого удовольствия.
Ответ дал: Гость
я завжди мріяв бути вчителем.це чудова професія,яка не має межі знань та фантазії.ох,як це чудово було б.я вчив би дітей усьому.найбільше я хотів би бути вчителем іноземної мови.це чудова професія , яка багато чому навчить.ійська мова чудова.вона у всьому знадобиться.наприклад якщо ти хошеч переїхати у америку,великобританію і т.д.тому ми можемо зробити висновок: бути вчителем чудово.
Ответ дал: Гость
одного разу під новорічні свята захворів дід мороз. колобок, котигорошко, лисиця і змій горинич полетіли до нього в анктартиду. лисичка зробила йому гарячий чай. снігуронька дала термометр і теплу ковдру. колобок звеселяв його казками. а котигорошко і змій горинич пішли у снигове місто, що було неподалік від домівки дідуся мороза. там вони знайшли пінгвінів-лікарів, які пішли з ними до діда мороза. лікарі обстежили його і сказали, що він одужає тільки після різдва, що буде сьомого січня. дід мороз попросив колобка завезти подарунки дітям на південь землі. котигорошко він просив роздати подарунки дітям на півнночі планети. лисицю на захід. а змія горинича на схід. всі приступили до роботи. коли всі діти отримали подарунки вони згадали про новорічні свята. і завдяки їм дід мороз одужав раніше ніж сказали лікарі. всі були дуже раді. і від того часу про снігове місто пишуть книги, а діти не забувають різдвяні свята!
кінець!
Ответ дал: Гость
моє місто.
я люблю своє місто. воно дуже старовинне. деякі споруди нагадують ще про часи козаччини. у нашому місті є багато театрів, музеїв, картинна галерея. прикрашає наше місто безліч скверів і великий парк відпочинку. улітку повітря в місті освіжають сучасні фонтани. на головній площі стоїть пам"ятник тарасові шевченку
Популярные вопросы