Усередині кімнати стояла ваза. великий пам"ятник героям небесної сотні поставили в середині нашого міста .
Спасибо
Ответ дал: Гость
людина може і не здогадуватися які подарунки у майбутньому йому готує доля. та кожен із нас вже з дитинства мріє стати відомим. я думаю, що багато людей і не здогадувалися , що колись стануть знаменитими. я теж у майбутньому можу стати ким завгодно, наприклад президентом.
якби я стала президентом україни я би, підтримувала все українське - мову, культуру, продукцію. негайно засіяла б поля, бо вони багатство нашої держави. якщо б я була президентом я б піднімала престиж шкіл і вищих навчальних закладів . відкривала б нові школи і лікарні, бо україні потрібні нові розумні спеціалісти. підіймала б рівень освіти, бо освідчені громадяни гордість держави. а ще б я дуже любила свою країну і була б справжньою патріоткою свого народу і роду.
Ответ дал: Гость
однієї ночі мені приснився дуже дивний сон. я потрапив в снігове місто.все в цьому місті було зі снігу.я йшов дорогою і назустріч мені траплялися різні звірі і люди.більшість били героями моїх улюблений казок.я зустрів котигорошка,який боровся з трьохголовим змієм.а ближче до снігового лісу я побачив лисичку-сестричку,яка хотіла з"їсти колобка зі снігу.
як мені в цьому місті! я ще довго згадував свій дивний і чудовий сон.
Популярные вопросы