я часто замислююся над прислів"ям бережи здоров"я з молоду.
думка багатьох людей з приводу цього така.потрібно берегти здоров"я і цінувати його понад усе.але чому? я думаю що для того щоб не іти потім.якщо ти зробиш помилку у дитинстві у підлітковому віці то ти не зможеш її виправити навіть до самоі старості.
.
я знаю що потрібно зв"язати цей твір разом з твором якогось поєта але мені не вдалося)) що я хоч якось допоміг)
Ответ дал: Гость
улітку на нашому городі ,зазираючи у нескінченну глибінь блакитного неба ,купаючись у променях яскравого сонця ,квітнуть соняшники.підіймаючись над іншими рослинами,вони наче прагнуть злетіти до хмар і привітатись з сонечком,приєднатись до ньго адже вони так на нього схожі.існує чимало легенд і розповідів про соняшник ,адже вони так схожі між собою,ця чудернацька рослина з красивим жовтим кольором і чудернацькою короною.
Популярные вопросы