[борот(д)*ба],[веч*ірн*а] (вместо апострофа напиши знаки смягчения)
Спасибо
Ответ дал: Гость
вчитися - перший обов'язок сучасного школяра. а як вчитися, то це справа самого учня. декотрі вчатся погано і звісно отримують погані відмітки. декотрих навіть сварять за погані оцінки. інші вчаться відмінно і отримують нагороду за старання. я вчуся на достатній рівень, мені вичстачає цього. звісно, завжди я мріяла стати відміннецею, але роки йшли, навантаження збільшувалися, і мрія тихенько згасала. зараз я вважаю, що навчання потрібне саме мені, а не батькам та вчителям ,адже вчуся я для себе, щоб потім йти по життю освідченою людиною. на мою думку потрібно гарно вчитися не тільки для того щоб досягти успіхів у навчанні, а ще й для того щоб досягти успіхів у житті . адже ніякий директор не захоче брати на роботу неосвідчену людину. тому вчитися потрібно і потрібно вчитися гарно. і це не тільки моя думка.
Ответ дал: Гость
эта пословица означает, мы сами творцы своей судьбы, своего счастья. не нужно ждать, не нужно лениться, нужно бороться и пробиваться, ведь кроме тебя никому не нужно твое будущее. а хорошее будущее нужно каждому, в том числе и тебе! человек должен сам решить,кем он хочет стать и что для этого нужно сделать. мы “ковалі свого щастя”, мы творцы своей судьбы, творцы своей обители , мы художники, которые разукрашивают мир своими красками.
Популярные вопросы