Хортиця розкинула свої володиня посеред вод дніпра символізуе волю укр народу.острів був колискою запор січі острів скелями порогами та мілк островами та нестримна стехія води .так от з чого писа т.г.шевченко-реве та стогне дніп широк.це найбильш острів на дніпрі різноманітність степів лісів геолог памяток.голов принад острова є святілище якому 4000 років його згадував в нотатках констяянтин багряднородний.острів завдовжки 12 км на півночі 3 стовпи: диван похилий та середний(название столбов)важають що це ворота у хортицю.перш скели уподоб альпіністи завижк 35 метр у півд напрямку скелі поступово переходять у плавневу красв і степ.у 16 ст там були війск табори (січі)козаки були воюючимі християнами був збудованій верф де козаки збудували флотилию,у музеї є комплекс запор січі де відтворені споруди дома сараї козацькі укріпленяя ,південно сході кіний театр- проводили кінні спектакліюна теретор музею можна побачити козак укріплення зброю гроші гармат.стародав кургани,сківські плити.на острові є столітння дика груша старі дуби татарські клени усі разом налічуюють десь 960 видів 30 видів тварин косулі лисиці і майже 120 видів птахів,відвідавши хортицю ви перенесетесь у часі до словян і переконаєтесь що козацькому роду нема переводу
Спасибо
Ответ дал: Гость
нещодавно до нашого міста завітав зоопарк.всі відвідувачі затримувалися біля клітки, де стояв величезний слон.він був дійсно дуже великий, але не векликав страху.навпаки, слон виглядав дуже добрим.у нього величезні вуха якими він відгоняв від себе комах.замість носа у слона хобот.хобот виконує обов"язки руки.слон брав їм банани і клав до рота.мені дуже сподобався слон.
Ответ дал: Гость
пісня завжди іде пліч-о-пліч з людиною. коли нам добре, ми співаємо веселі пісні, танцюємо,веселимося. а коли погано на душі, коли не можливо сказати і описати ту біль, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти. у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Популярные вопросы