твір на тему "чому я пишаюся своїм товаришем" пропоную скласти так:
у мене є товариш, якого звати ілля. він має світлу голову, є бистрим на розум. ілля дуже чемний хлопчик. він завжди швидко приходить на , коли я цього потребую. я також намагаюсь бути гарним другом для нього. але чи завжди я можу ним пишатися? я вважаю, що так. ілля - це мій близький товариш, з якого я можу брати приклад.
чому ж я пишаюсь своїм товаришем? я пишаюсь ним тому, що він зміг виграти важливий для нього конкурс з ійської мови. наступного навчального року ілля поїде навчатись до ії. всього цього він досяг своїми стараннями. цього року ілля показав, як важливо бути беручким до праці. як каже мій товариш, працелюбність – запорука успіху. якщо весь час лічити ворон, то досягти чогось не вдасться ніколи. я вважаю, що мій друг – гідний приклад для наслідування. саме тому я ним по-справжньому пишаюсь!
фразеологізми у тексті: світла голова; бистрий на розум; беручкий до праці; лічити ворон.
Спасибо
Ответ дал: Гость
жовтень-батенько холодний, але листопад ще холодніший. чим холоднішим буде останній тиждень лютого, тим теплішим буде березень.
Ответ дал: Гость
хто мови своєї цурається, хай сам себе стидається.
птицю пізнати по пірю, а людину по мові.
рідна мова не полова: її за вітром не розвієш.
Другие вопросы по: Українська мова
Похожие вопросы
Знаешь правильный ответ?
Твір роздум на тему чому я пишаюся своїм товаришем? з фразеологізмами...
Популярные вопросы