Для того що б почати гарного вчитися, спочатку треба пиднестися духом.
Спасибо
Ответ дал: Гость
моя вулиця
я живу на і . недалеко від моєї вулиці знаходиться ліс. я вважаю , що мені дуже пощастило проживаючи саме на цій вулиці . не тільки тому що вона гарна і прибрана , а й тому що тут проживають найкращі люди- мої сусіди . серед них є і мої друзі та товариші.
живу я тут уже кілька років . за цей час я дізнався про різні історії ,які траплялися із цією вулицею. на вихідні я люблю погуляти у вуличному лісі .тепер цей ліс для мене став рідним!
Ответ дал: Гость
природа
людина-частина природи. не треба знищувати рослини,бо вони нам життя-кисень,чисте повітря. вбирають вуглекислий газ.не потрібно забруднювати водойми. чисті водойми - це здоров'я людини,тварин і рослин. треба охороняти навколишнє середовище від забруднення.бо це приводить до знищення всього живого на землі.
Популярные вопросы