з самого дитинства нас вчили бути вихованими.наші батьки постійно нас вчили усіляким правилам.на мою думку,треба бути виховоним,томущо ця риса завжди цінувалося в людях,та вона кожному у житті.бути вихованим не важко,треба бути доброю людиною,завжди етично відноситься к людям.
Ответ дал: Гость
якщо я вас правильно зрозуміла треба виправити русизми:
вищі органи влади, ухвалили одноголосно, узагальнити питання, безготівковий розрахунок, заходи щодо вдосконалення законодавства, рекомендації з проблем використання, українець за походженням
Ответ дал: Гость
не одноразово доводилося чути про різноманітність звичаїв і традицій українського народу які використовувался під час проведення багатьох свят.як ось на вечір івана купала наш народ вірив що той хто знайде квітку папороті матиме удачу протягом усього життя. дівчата плели вінки пускали на воду і вірили якщо вінок попливе уздовж води то дівчина скоро вийде заміж а якщо пристане до берега то їй ще слід почекати.юнаки з дівчатами через вогнище бажаючи так вигнати із себе злиз духів та очистити свою душу.а на свят вечір 6 січня українці готували 12 страв та накривали на стіл.цього дня вони заводили весь скот до будинку і залишали його тут на ніч.посідавши за стіл всі чекали коли зійде перша зірка і лише тоді починали їсти.на різдво діти та молодь ходили колядувати з будинку в будинок з вертепом прославляючи народження ісуса христа.ось такі традиції мого народу.
Ответ дал: Гость
1)ховаючись-незмiнна форма прислiвника, дiэприслiвник, утворен вд прислiвника-ховатися. 2)морфологiчнi ознаки: незвершений вид, дiйсне,звернене,неперехiдне. 3) в реченнi виступаэ обставиною. 1)загубивши-незмiнна форма прислiвника,дiэприслвник, утворен вд прислiвника-загубити. 2) морфологчнi ознаки: звершений вид, дiйсне,незвернене,перехiдне.3)обставина. 1)вкриваючись- незмiнна форма прислiвника, дiэприслвник, утворен вiд прислiвника-вкриватися.2)морфологiчнi ознаки: незвершений вид, дiйсне,звернене,неперехiдне.3)обставина. вибачте,будь ласка,за таку украiнську мову.
Популярные вопросы