Людина є створінням природи, тому вони нерозривно пов"язані, вони єдине ціле. але якщо природа може існувати (і існувала) без людини, то людина ні в якому сенсі не може існувати без природи. людина завжди брала від природи те, що потрібно їй для існування: іжу, одяг, будівельні матеріали тощо. у наш час все змінилося, ми використовуємо більше синтетично створених матеріалів, а залишками від їх виробництва забруднюємо те, що залишилося від колишнього багатства природи. світ рослин, тварин, світ чистого повітря все більше віддаляється від сучасної людини, а це означає, що людина втрачає колишню гармонію зв"язку з навколишнім середовищем. вважаю, що нам треба насолоджуватися цією природною красою, поки ми ще маємо таку можливість.
Спасибо
Ответ дал: Гость
гудок, гудіти,.
Ответ дал: Гость
вогонь з прачасiв символiзував нове начало.людина отримала його як божественний дар вд самого прометея.але согоднi свiт шокують факти про незбагненну руйнiвну силу цього *дару*.великомасштабнi пожежi протягом останнього часу охопили велику частину планети.та що казати,якщо навiть звичайнi пустощi малечi призводять до побутових трагедiй.мiфологiя розповiдаэ,що на днi пекла саме язики полумя пiдсмажують грiшникiв.тож вогонь - непросте явище,з яким краще залишатись обережним.
Популярные вопросы