твір-есе про природу для учня 3 класу пропоную скласти так: природа має велике значення для кожної людини. вона нас годує, поїть, вдягає. тобто ділиться усіма найнеобхіднішими речами. досить часто люди не розуміють цінності природи. через це людство потерпає від різноманітних природних катастроф. природа дуже красива, велична, неповторна. а ми, люди, повинні оберігати, а не нівечити її. людина не повинна забруднювати навколишній світ, нищить усе живе. дехто активно займається вирубуванням лісів, а дехто лишає сміття у водоймах. так не повинно бути. давайте жити в єдності та гармонії!
Спасибо
Ответ дал: Гость
звичайно, своє здоров`я треба загартовувати з раннього дитинства. тому, що здоров`я не купиш ні за які гроші.є три чинники здоров`я: сонце, повітря , вода. тож кожного ранку приймай прохолодний душ.влітку проводь більше часу на свіжому повітрі, приймай сонячні ванни
Ответ дал: Гость
склалы таке прысливя "всюди добре,а дома найкраще" тому, що всюды тоби те що ты любыш ,а дома теж саме але там твоя симя де жывуть твоии батькы.багато людей люблять буты де е ихни родыны .тому дома и в гостях добре, але краще де твоии батькы .
тому й склалы таке прысливя "всюди добре,а дома найкраще".
Популярные вопросы