Усвіті є багато різних країн. і кожна з них приваблива по-своєму. в деяких з них приємно відпочивати, в інших – оглянути пам»ятки, в якихось – підкоряти вершини або ж океани. але ми завжди повертаємося туди, де нам найприємніше, - додому, в україну. вона чарівна й неповторна, її земля – найродючіша, а люди – наймиліші.
Спасибо
Ответ дал: Гость
Вихованим треба бути щоб всі поважали тебе.коли людина вихована то всі захочуть з нею дружити бути бесідувати.коли людина не вихована всі відвертаються від неї.будьте всі вихованими.
Ответ дал: Гость
я розумію це прислів*я так,що споконвіку мову вважали найвищою цінністю. цінували мову люди за те, що завдяки їй мали можливість передавати свої думки,почуття, а найголовніше традиції і звичаї із покоління в покоління.
а той,хто нехтує рідною мовою, зневажає свою батьківщину де він народився і самого себе. йому має бути соромно перед своїм народом.
рідну мову нам потрібно любити і поважати, бо вона- наша душа.
Популярные вопросы