Зсамого початку існування людини природа ставила перед нею певні вимоги. клімат, рельєф, - з усім цим людина змушена була рахуватися, пристосовуватися. природа таким чином впливала на становлення національного характеру. ознакою здоров'я людини і природи є краса, гармонія, приємні пахощі, краєвиди. тому нас неприємно вражає, коли, мандруючи лісом, ми раптом натикаємося на залишки "цивілізації": пластикові пакети, посуд, ганчір"я, це безладдя псує красу, воно відбирає в людини те здоров"я, яке вона могла б отримати від здорової природи. природа дуже хвора, земля потребує твоєї, людино, турботи й заслуговує на твою любов.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я розумію його так, що кожен полюбляє свою рідну домівку, рідний край. кожному хочеться додому, коли він у гостях, або у відрядженні.це прислів'я дуже схоже на російське "у гостях добре, а вдома кращє". вони дуже схожі по своєму значенню. кожна людина повинна мати свою рідну домівку "своє мило гніздо".
Ответ дал: Гость
опинитися просто неба-залишитись без нічого,намокнути до останьої нитки-сільно змокнути,кинутись з усіх ніг-швидко побігти,не мати кінця краю-багато місця,йти як не своїми ногами-не звично йти,спати без задніх ніг-міцно спати,жити на широку ногу-гарно жити.
Популярные вопросы