Усвіті існує безліч гарних книг, але ніхто ж навіть і не задумувався над тим, для чого вони всі були створенні. можливо автор хотів викласти у них свій досвід, розповідь про минулі пригоди чи може все таки для того, аби своїми словами надати нам певного поштовху до розвитку, наповнити чимось приємним нашу душу? моя думка саме таке. адже читаючи будь-яку книгу окрім того що ми збагачуємо свій словниковий запас - ми переживаємо кожну подію у книзі разом з її героями, так по-дитячому радіючи коли нарешті настає щасливий кі і так в цьому дусі( пофантазуй трішки)
Спасибо
Ответ дал: Гость
з раннього дитинства нас вчать завжди говорити правду, поважати працю. правдива людина намагається не робити поганих вчинків, яких їй довелося б соромитися..і потім приховувати від батьків і друзів. всім відомо, що «шило в мішку не сховаєш». так і правда - десь випливе. і людині буде соромно за брехню, з нього будуть сміятися. тому треба намагатися відповідати за свої слова і погані вчинки. чесна людина завжди викликає повагу, тому що вона ніколи не обманює. а брешуть тільки труси і невиховані люді. висновок такий: треба говорити завжди тільки правду.
Ответ дал: Гость
платина - застосовується у електротехніці, електроніці, для виготовлення прикрас, лабараторного посуду.
алмаз- перевищує інші мінерали блиском і твердістю.
азот - не підтримує дихання та горіння, входить до складу білків та нуклеїнових кислот.
вуглекислий газ - утворюється внаслідок повного згоряння вуглецю.
ілюстратор - створює малюнки до тексту, художник.
кальмари - поширені у тропічних морях, є підрядом головоногих молюсків.
каолін - використовують у керамічному виробництві для виготовлення порцелянових та фаянсових виробів, у паперовій, гумовій галузях промисловості.
Популярные вопросы