"я кровинка твоя україно" україна, країна моя мила, ненька моя.я народилась і живу в україні. твої чисті, широко полі степи. я твоя одна надія. на красу, на все життя. я кровинка твоя україно
Спасибо
Ответ дал: Гость
людина часто судять за зовнішнім виглядом, навіть не переконавшись, яка вона. наш внутрішній світ може відрізнятися від нашої зовнішності. всередині людина може бути дуже гарною, мати бурхливу фантазію, а на вигляд - страшненька і скромна.
це типова проблема людства, сприймати все на вигляд. я можу за прикрад цукерку із начинкою. по вигляду вона може бути якогось синього чи сірого кольору, але коли ми спробуємо її на смак, то відчуємо її справжню. так і людина, вона не хоче "спробувати" ближнього свого, тим відштовхуючи його.
Ответ дал: Гость
про море я вже комусь ві зараз про рі
я дуже люблю бувати біля річки, особливо влітку. ми часто виїжджаємо за місто на природу. там ми цілий день вілпочиваємо,граємо в м"яча,ловимо рибу,готуємо їжу і звісно плаваємо.а ще я люблю, коли вечоріє,вдивлятися в зоряне небо. здається,що ніде немає так багато зірок,як саме над річкою.
Популярные вопросы