Н.в. вісімсот сімдесят дев'ять р.в. восьмиста сімдесяти дев'яти д.в. восьмиста сімдесяти дев'ятьом зн.в. вісімсот сімдесят дев'ять о.в. восьмистами сімдесятьма дев'ятьма м.в. на восьмиста сімдесяти дев'ятьох думаю так, але невпевнена
Спасибо
Ответ дал: Гость
лагідним словом нікого не образиш, можна приклад з іншого прислів'я: слово не горобець, вилетить, не піймаеш. навіть коли робиш зауваження, треба казати це лагідним словом, а гострим, звісно ж заробиш собі тільки ворогів, бо в цьому виказується лише неповага до співрозмовника. згадаймо ж, як нам робить зауваження мати? лагідно, спокійно. звісно ж це приємно чути, а гострі слова нас ображають, нам це не приємно і ми починаємо казати у відповідь теж саме. виходить, що ми становимося ворогом тій людині, яка нас образила, а дружимо та спілкуємося з тією, яка лагідно звернулася до нас.
Ответ дал: Гость
народна мудрість говорить: «щоб справжньою людиною стати, тре ба добре працювати». отже, праця — це першооснова людського життя, яка створила людину. а тому, мені здається, без праці немає справжньої людини. над великою силою праці я задумався ще в дитинстві. а мені в цьому казка «дідова дочка і бабина дочка». дідова дочка виросла у праці. праця зробила її лагідною, людяною. а бабина дочка — нероба, ледача, за що і була покарана. і тоді я прийшов до висновку: щоб чогось досягти, треба працювати. побажання синові вирости справжньою людиною звучить у поезії м. рильського «синові». батько хоче, щоб його син виріс справжньою людиною: чесною, працьовитою, чуйною, люблячою, вірним слову і обо в’язку. ще одна народна мудрість гласить: «земля не може жити без сонця, а людина без щастя». тому мені здається, що людина повинна бути ще і щасливою, мати багато гарних друзів. такою, на мою думку, має бути справжня людина.
Популярные вопросы