Називний тисяча дев'ятсот сімдесят шостийродовий тисячі дев'ятсота сімдесята шостиядавальний тисячі дев'ятсоту сімдесяту шостиюзнахідний тисячу дев'ятсота сімдесята шостияорудний тисячею дев'ятсотом сімдесятом шостиєммісцевий тисячі дев'ятсоті сімдесяті шостиїкличний тисячу дев'ятсоте сімдесяте шостию називний дві тиші четвертийродовий дві тиші четвертиядавальний дві тиші четвертиюзнахідний дві тиші четвертияорудний дві тиші четвертиєммісцевий дві тиші четвертиїкличний дві тиші четвертию
Спасибо
Ответ дал: Гость
скільки існує народна творчість, стільки існує пісня. вона скрізь: в журбі і в радості, на весіллі і на похованні.
у журбі люди співали завжди. мати- над колискою дитини, щоб заспокоїти та прогнати нічні жахіття. кріпаки співали, виливаючи весь біль та ненависть до панів. дівчата та парубки - від розчарування та самотності.
коли не можливо сказати, залишається тільки співати. з піснею горе стає хоч трохи, але легшим, в очах розвиднюється. вона ніби заколисує журбу. бо розумієш, що ти не один. автор пісні пережив таке, що і ти.
важко було б пережити самотність і печаль без пісні.
Ответ дал: Гость
як би не відрізнялися орхідеї одна від одної за формою та забарвленням,усі вони мають однакову будову: три псевдопелюстки й три справжні пелюстки,одна з яких різко відрзняється від інших.ця пелюстка називається губою,вона найяскравіша й найбільша,тому часто служить злітною смугою для комах -запилювачів.звичайно,орхідеї полюбляють тропічний клімат,але це не завадило їм розселитися по всій землі .уміло пристосовуючись до довкілля,орхідеї не ростуть лише в пустелях та льодах.зустрічаються ці квіти й на території нашої країни .звичайно,вони не такі великі й ефектні,як їхні тропічні родички,та всеж таки це справжнісінькі орхідеї-наприклад химерна кримська комперія.
Популярные вопросы