перед тим як читати книгу ми насамперед звертаємо увагу на її вигляд. умоїх руках зараз знаходиться книга із українськими казками.уже на форзаці зображені деякі герої цієї книги-це і лис із казки івана франка і семеро козенят і вовка і зайчик-побігайчик і троє поросят.відкривши книгу я поринаю у її загадковий світ.тут написано багато цікавих фантастичних історій.кожна казка проілюстрована різнманітними малюнками.читаючи казки я уявляю собі події які описані у ній і часто мені хочеться стати героєм казки.
Ответ дал: Гость
у деяких словах на місці «о» перед постійно наголошеним «а» треба вимовляти та писати «а», наприклад, у слові багатство.
перевірити правопис ненаголошенного голосного можна за зміни слова, або добранням спільнокоренневого слова: прибережний - берег.
існує правило, згідно з яким префікс «пре» вживається замість слова «дуже». в слові «прибережний» префікс «при» позначає місцезнаходження, тому пишемо «прибережний».
у прикметниках зі значенням присвійности, утворених від назв істот, пишемо суфікси -«ин» або «їн», наприклад, голубиний.
Популярные вопросы