Про цих простих і, в теж час, таять в собі величезний сенс словах можна говорити довго. "золоте правило моралі", виведене иммануилом кантом, слова, яких необхідно дотримуватися всім, хто живе на землі! адже кожна людина бажає для себе тільки блага і тільки його. нас закликають чинити так, як би ти поступив до себе! що ж це означає? а значить це те, що необхідно завжди замислюватися, б тобі самому дії, вчинені тобою по відношенню до інших? якби хтось зробив точно так же тобі? адже ніхто не хоче, щоб його ображали або принижували його гідність. так і тут. ми, хоч і не зобов'язані, але мають спробувати хоча б задуматися над цими словами. я не можу сказати, що "золоте правило моралі" - це щось рівноцінне боргу. але, по совісті і по честі, це наш обов'язок. і ці слова закликають нас проявляти гуманізм. можливо підійде це?
Спасибо
Ответ дал: Гость
батько і мати наірідніші і найближчі кожному з нас. вони дали нам життя, свої знання і уміння. вчать нас добру і подолати труднощі.батьки і діти - це одне ціле. нашим батькам дуже потрібна наша любов і ласка, повага, доброта. все це сповнюе життя радістю. я люблю своїх батьків, вони всі старання, щоб я росла вихованою, привчають творче працювати. я своїх батьків шаную. любов і повага до найближчих і наірідніших людей-батьк і матері, тепли почуття до місця, де народився, рідної оселі - це щастя.
Ответ дал: Гость
не можна чекати милості від природи після того, що ми з нею зробили. велике творіння боже, колиска людства, втілення краси i добра. з перших кроків людини на землі вона годувала своїми , давала тепло . минали віки. людина розвивалася, розумнішала, вчилася користуватися дарами i силами i "довчилася", на жаль, до знищення хiросiми i нагасакі, до чорнобильської та японської катастрофи. а природа - це ж краса! це могутні ліси, горді гори, безмежні степи, це сонце чи місяць в небі. все це оспівано в народних піснях) i в творах великих митців.i краса ця щедра. ліси - дарують нам свіже, повітря. поля годують нас хлібом, на луках i степах пасуться тварини, що нам молоко i м'ясо. годують нас рибою i несуть наші кораблі водоймища. i все це добро просто гріх не шанувати, не берегти. адже людина сама - частинка природи. i щасливою може бути, лише за умови досягнення гармонії, в злагоді з довкіллям. в іншому разі вона перестає бути людиною. i так завжди. перетворила людина природу на свою служницю, намагаючись силою взяти її скарби - i тепер не оббереться лиха. споконвіку вважалося сенсом життя кожного: посади дерево, збудуй дім, вирости сина. нас на землі кілька мiльярдiв. якби ж то кожний посадив деревце! а якщо кожен знищить по дереву? ! схаменіться, люди! будьте людьми!
Популярные вопросы