Школа - царство наук. першого вересня ми всі радісно їдемо до школи, несучи величезні букети квітів для наших вчителів.
Спасибо
Ответ дал: Гость
г)міні-маркет,міксер,менеджер.
Ответ дал: Гость
підсніжник
у нас зростає дуже багато квітів. та мені більще завсього подобається підсніжник. чим приваблює ця квітка? маленька квіточка на зеленій ніжці у білому капелющці ,дуже схожа на дзвіночок. це дуже ніжна квітка.
п ідсніжник –найкраща квіточка весни !
конвалія
добре у лiсi весною. на деревах з’явилися першi листочки . на поляні ростуть ніжні конвалії. конвалія — невисока трав’яниста рослина. у неї два широкі загост-рені листки. квіти в конвалії білі, схожі на маленькі дзвіночки. вони дуже пахучі.
Популярные вопросы