Для мене рідна мова – це мова, якою зі мною змалечку розмовляли батьки. це українська. вона співуча, багата, поетична. рідною мовою я сказав своє перше слово: «мама». цією мовою мати та бабуся співали мені колискові та читали казки перед сном. книжка, яку я сам вперше прочитав, теж була написана українською мовою. я вчив напам`ять дитячі віршики та пісеньки, створені українськими поетами спеціально для дітей. своїх дітей в майбутньому я обов’язково буду навчати своєї рідної мови.
Спасибо
Ответ дал: Гость
я хочу бути бізнесменом. це дуже хороша, прибуткова професія. бізнесмен - людина дуже діловий, зайнятий і підприємливий. існує маса областей нашого життя де бізнесмен може реалізувати свої ідеї. для того що б бізнес був успішний у підприємця повинен бути чіткий бізнес-план. він повинен добре розбиратися в економіці, бухгалтерії, відповідно повинен володіти і логічними навичками. крім цього він повинен бути цілеспрямованим, дисциплінованим, ініціативним і вміти брати на себе відповідальність за прийняті рішення.
Ответ дал: Гость
моя кохана пора року це весна тому що рассцветают нові листочки всі радіють і говорять весна прийшла починають люди одягати легкий одяг все на вулиці рад уются і показують посмішку один одному.пізніше все стає зеленим куди не посмотреш скрізь лстья квіти і гармонія
Популярные вопросы