Як і багато моїх друзів я полюбляю слухати музику. деякі люди люблчть класичну музику,а деяким вона неподобається. коли у мене веселий настрій я слухаю швидку і енергійну музику. також я захоплююсь класичною музикою. можливо звучить дивно що я люблю класичну музику але це правда. є она причина яка пояснює мою любов до кдасичної музики. декілька місяців томму я закінчила школу мистецтв там я грала на піаніно і додатково ходила музичну літературу. нам розказували про іноземниз композиторів.ці розповіді мені і я зацікавилась класичною музикою. я думаю що корисно грати на піаніно. тому що еоли я хожу до друзів на день народження то вони просять мене щось зіграти.я дуже люблю музику. вона відіграє велику роль моєму житті
Спасибо
Ответ дал: Гость
людина завжди у всі часи прагнула до свободи. свобода-це свобода вибору. людина повинна сама вибирати, де їй вчитися і працювати, де їй жити. свобода- це розумні закони,це свобода слова,думки. людина повинна мати право думати і говорити те,що думає. всяка думка,навіть помилкова,заслуговує пошани.
Ответ дал: Гость
калина - символ україни. як багато пишуть поети про цей символ. навесні і восени калина завсім різна.на весні вона цвіте, а восени красується своїми червоними . цвіте калина білими суцвіттями. милує око той білий цвіт такою вже ніжною вона стає, як тая дівчина молодая. за літо вона росте і вже восени стає червоною, як той мак у полі . тендітна і ніжна дівчина стає господарською жіночкою. так і калина свій ніжний білий цвіт змінює на червоний. восени калина чекає своєї пори коли нею похарчуються птахи, так калина приймає участь и в ланцюжку живлення у природі. ягідки калини гіркі на смак, для людини вона частіше всього постає як ліки. можемо зробити висновок що не дарма поети так гарно і ніжно описують калину адже вона за усі пори року гарненька.
Популярные вопросы